-
StatusNIEUW
-
Soort woningEengezinswoning
-
Type woningHalfvrijstaande woning
-
Woon opp.128 m²
-
Perceel opp.494 m²
-
Bouwjaar1974
-
Inhoud544 m³
-
EnergielabelB
Vrijstaande woning (geschakeld met garage) in een wijk met alleen bestemmingsverkeer, met een zeer riante aangelegde siertuin. De aparte bouw met hoge vide in de woonkamer geeft een zeer “rijk”... Lees verder
Lees verderOmschrijving
Vrijstaande woning (geschakeld met garage) in een wijk met alleen bestemmingsverkeer, met een zeer riante aangelegde siertuin. De aparte bouw met hoge vide in de woonkamer geeft een zeer “rijk” gevoel. Maar ook de benutting van de begane grond met slaap en badkamer is zeer toekomstbestendig. De woning is op diverse punten verduurzaamd met als laatste investering de 12 zonnepanelen. Dus bent u op zoek naar deze woning, bel ons gelijk.
Omgeving/wijk:
De woning is gelegen in de Risdam met snelle toegang tot de A7 en nabij winkelcentrum de Huesmolen. Ook is het centrum van Hoorn op fietsafstand.
Hal:
Een goede ruimte waar u uw gasten goed kunt ontvangen zonder elkaar direct in de weg te lopen. Via de hal komen we in de slaapkamer, woonkamer en toiletruimte.
Slaapkamer/badkamer:
De begane grond is levensloopbestendig door de slaapkamer beneden en met aansluitend een royale badkamer. De badkamer heeft een bad en douche in zeer nette afwerking.
Woonkamer:
De woonkamer is voorzien van een plavuizen vloer met vloerverwarming en een openhaard. Een open trap naar de 1e verdieping, waarbij middels de vide een hoge woonkamer wordt gerealiseerd met een “rijke” uitstraling.
Keuken:
De keuken is in een U opstelling geplaatst en voorzien van diverse inbouw apparatuur, zoals afzuigkap, oven en inductie kookgelegenheid.
Tuin:
De tuin ligt nagenoeg rondom het huis, aangelegd met leuke looppaden met sierbestrating en een fraaie flora aanleg.
Garage/ schuur:
De garage is voorzien van een sectionaal elektrisch te openen deur. Dat is zeer makkelijk als je aankomt rijden met de auto of fiets. De deur is direct te openen. Los van de garage is er de tuinberging en overkapping.
1e Verdieping:
De eerste verdieping is ingericht met de cv ruimte, een vaste kast met toegang tot de bergzolder, en drie slaapkamers (een speelse slapen op niveau) en een tweede badkamer.
Badkamer:
De tweede badkamer (gasten badkamer) is voorzien van een douchehoek en wastafel met warm en koud stromend water.
2e Verdieping:
Middels een losse trap is een behoorlijke berging nog toegankelijk voor de kerst/vakantie spullen.
Pluspunten:
– Auto luw
– Dicht bij voorzieningen
– Levensloopbestendig wonen
– 4 slaapkamers
In de koopakte zal de volgende clausule worden opgenomen:
Verkoper heeft koper uitdrukkelijk geattendeerd op het feit dat hij het verkochte nooit zelf feitelijk heeft gebruikt en dat hij derhalve koper niet heeft kunnen informeren over de eigenschappen van c.q. gebreken aan het verkochte waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. In afwijking van artikel 6.3 van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW komt het geheel of ten dele ontbreken van één of meer eigenschappen van de onroerende zaak voor normaal en bijzonder gebruik en het eventueel anderszins niet beantwoorden van de zaak aan de overeenkomst voor rekening en risico van koper. Met de prijsstelling is hiermee rekening gehouden.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Kenmerken
-
StatusNIEUW
-
Soort woningEengezinswoning
-
Type woningHalfvrijstaande woning
-
Woon opp.128 m²
-
Perceel opp.494 m²
-
Bouwjaar1974
-
Inhoud544 m³
-
Staat van onderhoudGoed
-
GemeenteHoorn
-
LiggingIn woonwijk
-
Verdiepingen3
-
GarageAangebouwd steen
-
TuinRondom
-
Berging?Ja
-
VerwarmingC.v.-ketel, vloerverwarming geheel
-
Bouwjaar installatie2011
-
EnergielabelB